Hakkımızda

1967 yılında şahıs şirketi olarak kurulan BAMBİNO öncelikle biberon ve kundak muşambası ile piyasaya ilk adımını atmıştır.1973 yılında Komandit ve 1978 yılında da Anonim Şirkete dönüşmüştür.

45 yıldan beri faaliyetini sürdüren BAMBİNO A.Ş. 1980 yılına kadar yalnızca yerli üretim ürünlerle hizmet vermiştir.1980 yılından sonra Bambino markalı ithal ürünlerin yanında kozmetik pamuk ürünleri ile ürün yelpazesini geliştirmiştir. Firma Bambino marka ürünlerle Türkiye’nin tüm ulusal zincir mağazalarıyla çalışmalarını hala tüm hızıyla devam ettirmektedir.

Bambino A.Ş. her yıl kendini yenileyip geliştirerek Avrupa ve dünya standartlarındaki ürünleri ile hem yurt içi hem yurt dışında müşteri memnuniyetini kazanmıştır.

Bugün Türkiye’de bulunan bir çok devlet hastanesi ve özel hastanede Bambino pamuk ve pamuk ürünleri güvenle kullanılmaktadır. Bambino günümüzün tüm satış kanallarını da etkin bir şekilde kullanmaktadır.

Bambino için önemli bir onur kaynağı ise TÜKETİCİYİ KORUMA TAAHHÜTNAMESİ’ne kendi sektöründe ilk imza atan firma olmasıdır.Bunun yanında 1967’den beri gerek ulusal zincir mağazalarda, gerekse ıtriyat ecza depolarında pazar liderliğini elinde bulundurmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Bir Türk markası olarak dünyaca ünlü markalarla yarışır hale gelmek için 2012 yılında yapılan büyük sanayi yatırımları ile ürün ve ambalajlardaki modernleştirme çalışmaları firmaya ve ürünlerine ciddi bir ivme kazandırmıştır.

Kalite Belgelerimiz
ISO 9001:2008ISO 9001:2008
CE BELGESİCE BELGESİ
Misyonumuz

Kurulduğumuz günden bugüne sağlıklı ve yüksek kaliteli ürün politikamızla pamuk ürünleri kategorisi tüketicilerinde maksimum memnuniyet sağlamak ve sürekli kılmak için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Dinamik tüketim dünyasına hızla adapte olabilen en yenilikçi ürünler için çalışan cesur, genç, dinamik ve girişimci bir şirketiz.

Değerlerimiz

Aile kavramı ve değerleri odaklıyız.Yüksek küresel standartlarda üretilen markalarımızı sunduğumuz tüm tüketicilerimizi ailemizden bir birey gibi görüyoruz.